Okrasné pletivo ochrání vaše záhonky

Okrasná pletiva jsou vhodná zejména tam, kde je potřeba ochránit menší území a zároveň neubrat místu na jeho půvabu. Klasickým případem jsou zahrádky domů, kde spolu musí vyjít děti, domácí zvířátka a ještě květiny či stromky. Právě okrasné pletivo ochrání vaše záhonky nebo kmeny stromů před samozvanými zahradníky.

Dráty okrasného pletiva jsou elektricky svařovány a proto jsou velmi stabilní a pevné. Zároveň si udržují i dekorativní vzhled – na výběr je celá řada tvarů ok, také zakončení okrasných plotů nemusí být klasicky rovné, ale může například končit ohýbanými oky. Okrasné ploty jsou vyrobeny z poplastovaného pletiva a můžete je použít samotné nebo v kombinaci se sloupky.

Kam se hodí okrasné pletivo?

Jak již bylo řečeno, okrasné pletivo vám pomůže např. oddělit záhonky od zbytku zahrady, zabrání domácím zvířatům okusovat květiny či stromky a v neposlední řadě zase o trochu víc zútulní vaši zahrádku. Okrasné pletivo je většinou dodáváno v zelené barvě, existují ale i firmy, které vám zajistí barvu na přání. Jestli spíše než záhonky potřebujete ohradit celou zahradu, podívejte se na poplastované pletivo.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.