Poplastované pletivo vydrží i 20 let

Poplastované pletivo je řešením, které vám dlouho vydrží a to s minimálními nároky na údržbu. V podstatě se o něj totiž nemusíte starat. Poplastované pletivo má ale kromě dlouhé životnosti také tu výhodu, že díky plastu, který je většinou tmavě zelené barvy, nepůsobí studeně a z vaší zahrady neudělá věznický dvorek.

V České republice není poplastované pletivo žádnou novinkou. Rozdíl v dnešních modelech poplastovaného pletiva oproti jeho starším předchůdcům ale je velký. Dříve totiž plasty moc dlouho nevydržely, po čase začaly tvrdnout a drolit se. Dnes ale plastové ploty vydrží i 20 let, jsou odolné proti větru, dešti a hlavně – jsou bezúdržbové.

Kam se hodí poplastované pletivo?

Poplastované pletivo na plot je nejpoužívanějším typem pletiva, hodí se do zahrady, sadu i na oplocení zemědělských pozemků či sportovišť. Je vyrobeno z pozinkovaného drátu a v závislosti na velikosti ok si můžete vybrat i varianty s extrémně vysokou pevností. Pokud potřebujete specifický typ pletiva, který zabrání vstupu zvěře na váš pozemek, podívejte se spíš na lesnické pletivo.

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.